آیین تودیع و معارفه

مراسم تودیع  اعضای قدیم و نیز معارفه اعضای جدید هیئت مدیره شرکت ملی ساختمان  روز چهارشنبه مورخ 99/3/21در دفتر مدیرعامل هلدینگ پایاسامان پارس تشکیل گردید.

در این جلسه آقای مهندس شاهسواری با بیان تاریخچه مختصری از زمان تاسیس شرکت ملی ساختمان ( سال 1337) این شرکت را در ردیف شرکتهای بزرگ پیمانکاری در کشور دانسته و اجرای پروژه های بزرگ ملی از جمله :-اتوبان قم –کاشان، اتوبان زنجان تبریز، آزاد راه تهران – شمال منطقه( 1 و 4 )و همچنین 5 سد ساخته شده و سد  عمارت (در دست اجرا)، ابنیه های صنعتی در کارخانه های سیمان و فولاد و در بخش فرودگاه احداث باند و ترمینال را جزو کارنامه درخشان ملی ساختمان دانستند .

در پایان ایشان مجددا تکالیف شرکت ملی ساختمان را مختصرا در موارد زیر برشمردند :

1- صدور خدمات فنی و مهندسی که به هر شکل ممکن باید امسال یک پروژه خارج از کشور اخذ گردد .

2- ورود به بازار سرمایه (بورس) که 90 درصد کارها انجام شده و بایستی هر چه زودتر اجرایی گردد

3- برنامه ریزی لازم برای اجرای منویات بنیاد در برنامه توسعه پنجم ( ماه سوم از سال اول برنامه هستیم )  صورت پذیرد .

4- تغییر نگاه در روش های اخذ پروژه و قرارداد جدید ( ابتدا پروژه تعریف شود و سپس مانند پروژه های ترمینال سلام و آب شیرین کن عسلویه – نحوه تامین منابع مالی به کار فرما ارائه گردد) . البته این امر مستلزم کار تیمی است و هیئت مدیره به عنوان محور اصلی سیاست گذاری باید نقش خود را هر چه فعال تر ایفا نماید، در غیر این صورت برنامه محقق نخواهد شد . انشا… این امر با استفاده از نظرات مشورتی با اعضای قبلی و حضور فعال اعضای جدید هئیت مدیره و همچنین برنامه ریزی (Business Plan) ، کنترل هزینه ها و حاشیه سود و صدور خدمات فنی و مهندسی شدنی خواهد بود .

در ادامه مدیرعامل شرکت ملی ساختمان آقای مهندس اصیلی ضمن تشکر و تقدیر از آقای مهندس مجیدی  عنوان نمودند: از یمن وجود ایشان و برخورداری از راهنمائیها و رهنمودهای وی توانستیم مراحل رشد و تعالی شرکت را سرعت بخشیم.

همچنین از یکایک اعضای قدیم هیئت مدیره تشکر و قدردانی نموده و ضمن خوشامدگویی به اعضای جدید و آرزوی توفیق برای ایشان ، همکاری و مساعدت اعضای جدید را خواستار شدند .

در این جلسه آقایان  مسعود نوری محمدانی  رئیس هیئت مدیره و حمید رضا فیضیان و سید محمد مهدی صفوی عضو غیر موظف هیئت مدیره معرفی شدند .

دیدگاهتان را بنویسید:
*ضروری