بازدید نماینده ولی‌فقیه در استان ، استاندار اردبیل و فرماندار شهرستان گرمی و مدیران عامل سازمان آب منطقه‌ای اردبیل و شرکت ملی ساختمان از سد عمارت

در تاریخ ۹۶/۰۵/۲۱ بازدید میدانی مشترک با حضور نماینده ولی‌فقیه دراستان آقای  دکتر عاملی، استاندار اردبیل آقای دکتر خدابخش، فرماندار شهرستان گرمی آقای مهندس امامی، مدیرعامل سازمان آب منطقه‌ای اردبیل آقای مهندس سلیمان زاده، مدیرعامل شرکت ملی ساختمان آقای مهندس اصیلی،  نماینده مجری طرح و مدیر طرح از کلیه قسمت‌های عملیات اجرایی کارگاه سد عمارت شامل خاک‌ریزی بدنه سد، نصب ابزار دقیق، بتن‌ریزی گالری‌های پیرامونی، تکیه‌گاه‌های چپ و راست بدنه و سرریز به عمل آمد.

در این بازدید نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اردبیل گفت: دولت کارهای بزرگی در شهرستان گرمی انجام داده است. سد عمارت یکی از بزرگ‌ترین پروژه های مهار آب‌های مرزی استان است که بااعتبار ۴۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی با دستور مقام معظم رهبری در حال اجرا می‌باشد که یک زیرساخت عظیم در استان و شهرستان گرمی است.

وی در پایان سخنان خود از مدیران شرکت ملی ساختمان  و مدیران پروژه  که تلاش‌های شایسته‌ای برای این پروژه انجام دادند تشکر و افزودند : انشالله همه مسئولین ادارات نیز در جهت رفع مشکلات این مجموعه تلاش نمایند.

در این بازدید مدیرعامل شرکت ملی ساختمان آقای مهندس اصیلی توضیحاتی در خصوص توانمندی شرکت و تدارک حجم عظیم ماشین آلات و تجهیزات برای پروژه و کیفیت بالای اجرا که هم اکنون در سرریز نیز مشهود می باشد .مشکلات و محدودیت‌های منابع قرضه و معارضین پروژه به بازدیدکنندگان ارائه نمودند.

ابراهیم امامی فرماندار شهرستان گرمی در حاشیه بازدید از سد عمارت ادامه داد: سد عمارت بااعتبار  ۴۰۰میلیارد تومان از محل اعتبارات خاص پروژه های مرزی در حال اجرا است که طبق برنامه زمان‌بندی سال آینده آبگیری خواهد شد. وی افزود: این پروژه در حال حاضر با اشتغال بیش از ۷۰۰ نفر در حال اجرا می‌باشد

دیدگاهتان را بنویسید:
*ضروری