تأکید وزیر راه و شهرسازی بر سرعت‌بخشی طرح توسعه فرودگاه آبادان

وزیر راه و شهرسازی در تاریخ 1398/06/28  به همراه استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله جمی آبادان بازدید کرد.

در این بازدید وزیر راه و شهرسازی بر سرویس‌دهی هرچه بهتر به مسافران در این فرودگاه تاکید کرد و سرعت بخشی به طرح توسعه این فرودگاه را مهم و پراهمیت دانست .

همچنین آقای مهندس اسلامی از ترمینال مسافری در حال ساخت فرودگاه آبادان بازدید کرد و ضمن گفت‌و‌گو با مسئولین پروژه شرکت ملی ساختمان در جریان آخرین وضعیت تکمیل و اتمام این ترمینال قرار گرفت.

گزارش کلی از روند پیشرفت پروژه از طرف رئیس کارگاه به اطلاع وزیر رسید و در مورد مطالبات پروژه  نیز رئیس کارگاه با مدیر عامل منطقه آزاد موارد لازم را مطرح و پیگیری نمود همچنین بابت خرید تجهیزات طی تماس تلفنی جناب وزیر با مدیر عامل شرکت ملی ساختمان مقرر گردید جلسه ای در تاریخ 30/6/98 با حضور مدیر عامل ملی ساختمان و معاونت فنی و زیر بنایی منطقه آزاد اروند برگزار گردد و در مورد انعقاد قرارداد تجهیزات و موارد مورد نیاز بحث و تبادل نظر صورت پذیرد. گفتنی است؛ فرودگاه آبادان دارای مساحتی بیش از ۳۵۰ هکتار و سالانه ظرفیت پذیرش بیش از یک میلیون و پانصد هزار مسافر را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید:
*ضروری