تندیس نشان تعالی سازمانی EFQM

شرکت ملی ساختمان موفق به اخذ تندیس نشان تعالی سازمانی EFQM   ، گواهينامـه هـای سیستـم مـدیـریـت کیفیـت ISO 9001: 2015، سیستـم مـدیـریـت زیست محیطی 2015: 14001 ISO و سیستم مدیـریت ایمنـی و بهـداشت شغلـی OHSAS 18001 : 2007 گـردیـد و اين مهم نقطه عطفي در مسير بهبود مداوم شرکت ملي ساختمان است و حضور شرکت را در صحنه رقابت داخلي و جهاني تقويت خواهد نمود و تلاش پيگيرانه، فداکاري و احساس مسئوليت همکاران در نيل به این هدف ، قابل تقديـر مي باشد. اميدواريم در آينده شاهد توسعه روز افزون شرکت باشيم.

شرکت ملی ساختمان با برنامه‌ریزی و برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف، انجام فرآیند خود ارزیابی، تهیه اظهارنامه تعالی و برنامه بهبود، احداث و اجرای پروژه‌های ملی و مطرح در سطح کشور، به منظور بهبود مستمر و افزایش کارایی و عملکرد و به منظور حصول اطمینان از طی شدن موثر این روند بهبود، حضور در سومین دوره ارزیابی جایزه ملی تعالی و پیشرفت را در دستور کار قرار داد.
در این راستا، 17 و 18 بهمن‌ماه ۱۳۹۷ در محل دفتر مرکزی شرکت ملی ساختمان و با حضور تیم متخصص ارزیابان و با بررسی جامع و کامل عملکرد شرکت ملی ساختمان در کلیه حوزه‌های کاری و بر اساس مدل تعالی EFQM، فرآیند ارزیابی صورت پذیرفت.

شایان ذکر است در همایش پایانی اعلام نتایج سومین دوره ارزیابی جایزه ملی تعالی و پیشرفت که در روز یکشنبه ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۷، با حضور مدیران ارشد سازمان‌ها و نهادها، مسئولین دبیرخانه جایزه تعالی و همچنین مدیران ارشد شرکت‌های حاضر در فرآیند ارزیابی، در محل سالن همایش‌های مجتمع فرهنگی آموزشی آدینه برگزار گردید، شرکت ملی ساختمان با کسب عنوان برترین شرکت در گروه خدمات فنی و مهندسی، موفق به اخذ تقدیرنامه دو ستاره تعالی و لوح تقدیر از طرف دبیرخانه تعالی، توسط آقای مهندس سعیدی کیا، رئیس بنیاد مستضعفان گردید.

دیدگاهتان را بنویسید:
*ضروری