مراسم کلنگ زنی پروژه تعریض محور کندوان – چالوس ( قطعه مرزن آباد /دزدبن )

در تاریخ 8/9/1397 مراسم کلنگ زنی پروژه تعریض محور کندوان – چالوس با حضور نماینده شهرهای چالوس، نوشهر، مرزن آباد و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار مازندران، مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران ، امام جماعت شهرستان مرزن آباد، معاون مدیر کل راه و شهر سازی استان ، فرماندار، شهردار، اعضای شورای شهر ، رئیس دادگاه های شهرستان مرزن آباد، رئیس نیروی انتظامی، رئیس راه شهرستان مرزن آباد و مدیر عامل شرکت ملی ساختمان و مدیر پروژه شرکت برگزار گردید.
این مراسم در سالن اجتماعات شهرداری مرزن آباد با سخنرانی نماینده مجلس شورای اسلامی، امام جماعت ، معاون عمرانی استاندار، فرماندار و مدیر کل راه و شهر سازی استان آغاز شد. در این سخنرانی به اجرای پروژه آزاد راه تهران – شمال که یکی از پروژه‌های کم نظیر کشور از حیث سختی و پیچیدگی‌های فنی به ویژه در حوزه ساخت تونل‌ها و بزرگراه‌های آن اشاره شد.
در ادامه مراسم نماینده مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از انتخاب شرکت ملی ساختمان جهت انجام این پروژه و تعریف از عوامل اجرایی شرکت ملی ساختمان، اهتمام بیشتر انجام پروژه در بازه زمانی پیش بینی شده را خواستار شدند. سپس کلیه شرکت کنندگان در مراسم، در محل پروژه حضور یافتند

پس از پایان مراسم در سالن پذیرایی که شرکت ملی ساختمان تدارک دیده بود شرکت کردند و مورد پذیرایی قرار گرفتند و ذینفعان پروژه باهم آشنا شدند و تبادل نظر کردند.
شرح قرارداد :
این پروژه با اعتباری بالغ بر 44.984.309.175 ( بخشی از تفاهم نامه 1.000.000.000.000ریالی) به شرکت ملی ساختمان ابلاغ شده است. که بخشی از توافق نامه فیمابین جهت اجرای یکصد میلیارد تومان پروژه در منطقه می باشد.
اجرای پروژه در منطقه (مرزن آباد /دزدبن ) به طول 2300 متر قابل اجرا است شرح قرارداد عبارت است از عملیات خاکبرداری ،خاکریزی ، ساخت کالورت ، ساخت دیوار های حائل ، sub base و base می باشد مدت زمان اجرای پروژه 15 ماه پیش بینی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید:
*ضروری