بازدید ریاست بنیاد مستضعفان از سد سرنی شرکت ملی ساختمان

رئیس بنیاد مستضعفان به همراه استاندار هرمزگان و نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از روند احداث پروژه سد سرنی شرکت ملی ساختمان در شهرستان میناب بازدید کردند.

مورخ ۹۶/۹/۱۸  هیئتی متشکل از  رئیس بنیاد مستضعفان، معاون توسعه ساختمان، مدیر عامل هلدینگ پایا سامان پارس و مدیر عامل  شرکت ملی ساختمان به همراه استاندار هرمزگان، مدیر عامل آب نیرو، مجری پروژه و نماینده مردم شرق استان  هرمزگان از روند احداث پروژه سد سرنی شرکت ملی ساختمان در شهرستان میناب بازدید کردند.

رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در بازدید از سد سرنی با اشاره به پروژه های عمرانی بنیاد بر همدلی و تلاش برای محرومیت زدایی در مناطق کمتر توسعه یافته تاکید کرد . همچنین از پیشرفت مناسب اجرای کار توسط شرکت ملی ساختمان ابراز رضایت نموده و یکی از دلایل اجرای خوب را ناشی از طراحی های مناسب  و هماهنگی و همدلی میان کارفرما ، مشاور و پیمانکار طرح دانستند.

آقای مهندس رضا زاده مدیر عامل آب نیرو در ادامه  ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت ملی ساختمان در پروژه سد سرنی  وضعیت پروژه را در جمع پروژه های تحت پوشش بانک اسلامی مطرح کرده و عنوان نمودند که از نظر عوامل بانک توسعه اسلامی پروژه سد سرنی که توسط شرکت ملی ساختمان اجرا می گردد  بعنوان پروژه  نمونه مطرح است  و انتظار دارند که سایر پروژه ها نیز نحوه عملکردشان مشابه پروژه سد سرنی باشد.

سپس  ایشان  با اشاره به  اینکه بخشی از هزینه های ریالی پروژه در سال ۹۶  پرداخت نشده از استاندار هرمزگان درخواست کردند که طی مکاتبه ای با وزارت اقتصاد و دارائی تخصیص اعتبارات ریالی  را هماهنگ نمایند.

استاندار هرمزگان پس از تشکر از عوامل دست اندر کار پروژه از نحوه اجرای پروژه اظهار رضایت مندی داشتند و قول مساعد دادند که مطابق درخواست آقای رضا زاده هماهنگی لازم با وزارت  اقتصاد  و دارائی حتماً انجام می شود.

آقای مهندس اصیلی در این بازدید عنوان نمودند که شرکت ملی ساختمان در یک مناقصه بسیار نزدیک و باحضور شرکتهای مطرح پیمانکاری توانست با بالاترین امتیاز فنی برنده مناقصه گردد. در ابتدای طرح بدلیل زمانبری انجام مراحل اداری انتقال پول از بانک توسعه اسلامی به کشور ، شرکت سه ماه قبل از دریافت پیش پرداخت و شروع رسمی پروژه نسبت به تجهیز کارگاه  و احداث جاده دسترسی اقدام نمود. با انتقال پروژه از آب منطقه ای هرمزگان به شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران و مدیریت و هدایت های همه جانبه مجری طرح آقای مهندس هنربخش عملیات اجرایی پروژه شتاب چشمگیری گرفت و علیرغم تاخیرات متعدد در انتقال وجه از بانک توسعه اسلامی اتمام پروژه در برنامه زمانبندی اولیه آن قابل حصول است.

دیدگاهتان را بنویسید:
*ضروری